با ارتقاء رتبه 47 پله ای رقم خورد؛

ورود قدرتمند به‌پرداخت ملّت به جمع 100 شرکت برتر کشور

شرکت به‌پرداخت ملّت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک در ایران، با 47 رتبه ارتقاء نسبت به سال گذشته در بیست و یکمین سال رتبه بندیIMI100 موفق شد با کسب مقام 88 به جمع 100 شرکت برتر ایران راه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملّت ، تازه‌ترین فهرست رتبه بندی سالانه آی ام آی 100 صبح روز گذشته طی مراسمی در محل مرکز همایش های صدا و سیما با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان مدیریت صنعتی، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و نمایندگان بسیاری از شرکت‌های بزرگ کشور اعلام شد.

بر اساس رتبه‌بندی اعلام شده، شرکت به‌پرداخت ملّت توانسته است مقام سومین شرکت در بالاترین میزان ارتقاء رتبه را نسبت به سال گذشته از آن خود کند تا به این ترتیب با کسب رتبه هشتاد و هشتم در بین 500 شرکت مورد بررسی به باشگاه 100 شرکت برتر کشور راه یابد.

به‌پرداخت ملّت همچنین به عنوان دومین شرکت پیشرو در رتبه بندی سال 97 انتخاب شده‌است.

در این رتبه بندی که امسال دوره بیست و یکم آن برگزار شد شرکت‌های برتر ایرانی با الگوبرداری از شاخص "فورچون" مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. شاخص اصلی در این رتبه‌بندی، میزان فروش یا درآمد شرکت‌ها که بزرگی و تاثیرگذاری شرکت را در اقتصاد نشان می‌دهد، به عنوان شاخص ارزیابی ملاک رتبه‌بندی قرار می‌گیرد.

تعداد کل شاخص‌های ارزیابی در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر 33 شاخص است که به چندین گروه مختلف تقسیم شده‌اند. در این شاخص ها به‌پرداخت ملّت به عنوان یکی از 10 شرکت پیشرو انتخاب و با 182.4 درصد رشد در فروش به جمع 100 شرکت برتر کشور پیوست.

مرکز رتبه‎بندی شرکت‎های برتر ایران معروف به " آی. ام.آی صد" زیرمجموعه سازمان مدیریت صنعتی است و در حوزه رتبه‎بندی بنگاه‎های بزرگ کشور، به معرفی برترین‎ها می‎پردازد.