اپلیکیشن سکه؛ پرچمدار طرح « قبض سبز»

اپلیکیشن سکه در تازه‌ترین خدمت خود، علاوه بر امکان پرداخت" قبض برق " استعلام جزئیات و بدهی قبض برق را نیز فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت " به‌پرداخت ملت "اپلیکیشن سکه در همراهی با طرح «قبض سبز» و با هدف حذف قبوض کاغذی ودر راستای حفاظت از محیط زیست، خدمت استعلام و پرداخت قبض برق را به امکانات خود اضافه کرده است.

این سرویس به‌منظور کاهش و حذف تدریجی برگه‌های قبض برق راه‌اندازی شده است که استعلام، مشاهده و پرداخت قبض برق را از طریق اپلکیشن سکه میسر می‌سازد.

برای استفاده از این سرویس می‌توان پس از نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن سکه به روش ذیل قبض برق خود را به سهولت و امنیت پرداخت کنید.

1- ابتدا از منوی اصلی وارد منوی پرداخت قبض شده سپس گزینه برق را از میان گزینه های موجود انتخاب و شناسه قبض خود را وارد نمایید (شناسه قبض تنها برای مرتبه اول ضروری است) و در انتها گزینه استعلام را انتخاب نمائید.

2- پس از مشاهده و تائید جزئیات قبض برق ، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد و یا از لیست کارتها یکی را انتخاب نمایید.

3- پس از ورود اطلاعات کارت بانکی و انجام تراکنش ، رسید الکترونیک پرداخت قبض صادر خواهد شد.

گفتنی است اپلیکیشن سکه نیاز به خروج از خانه یا محل کار برای انجام امور بانکی و پرداختی را به حداقل ممکن رسانده است.

علاقمندان به استفاده از خدمات اپلیکیشن سکه می‌توانند آن را وب سایت به نشانی sekeh.behpardakht.com و یا مارکتهای معتبر و مورد تائید دانلود و نصب نمایند.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن و بازکردن برنامه، ابتدا شماره همراه خود را وارد کنید تا کد فعال‌سازی برایتان ارسال شود. سپس با واردکردن کد فعال‌سازی وارد صفحه نخست اپلیکیشن شوید.و براحتی از " منوی پرداخت قبض " جهت استعلام جزئیات و بدهی قبض های خود ، پرداخت آن استفاده نمائید.